Եթե Դուք U!Flash, U!Fi, U!Box կամ Ֆլայբոքս ծառայության բաժանորդ եք, կարող եք ցանկացած պահի անվճար փոխել սակագնային պլանը` այցելելով Ucom-ի Ձեր անձնական էջ, կամ Ucom սպասարկման կենտրոն և ստորագրելով համապատասխան դիմում/համաձայնագիր, եթե սակագնային պլանի փոփոխումը թույլատրելի է տվյալ առաջարկի շրջանակներում : Եթե ունեք բացասական հաշվեկշիռ կամ այլ պարտքեր` սակագնային պլանը փոփոխելու համար անհրաժեշտ է նաև վճարել համապատասխան գումարները: Նոր սակագնային պլանը և դրան համապատասխանող գումարային սահմանաչափը կսկսեն գործել փոփոխությունը կատարելու օրվան հաջորդող ամսվա 1-ից: Սակագնային պլանի փոփոխության դեպքում սակագնային պլանի մեջ ներառված րոպեները և SMS-ները չեն փոխանցվում: Սակագնային պլանի փոփոխությունը U!Flash-ից և U!Fi-ից U!Tab չի թույլատրվում:
Եթե Դուք Ինտերնետ Մեկից Մեկ ծառայության բաժանորդ եք, և ցանկանում եք անցում կատարել Ինտերնետ Օրական-ին, ապա պետք է ունենաք առնվազն 1000 դրամ դրական հաշվեկշիռ (կատարված հավելյալ լիցքվորում): Անցում կատարելուց հետո 1000 դրամը կփոխանցվի ձեր հաշվին և Դուք կկարողանաք օգտագործել այն Ucom-ի ինտերնետ ծառայություններից օգտվելու համար: Ինտերնետ Օրականին անցում կատարելու դեպքում կպահպանվեն նաև Ձեր SIM քարտի վավերականության ժամկետները:
Խնդրում ենք հաշվի առնել, որ Դուք կկարողանաք Ինտերնետ Մեկից Մեկ ծառայությունից անցում կատարել այլ սակագնային պլանի, եթե Ձեր ծառայությունները գտնվում են ակտիվ շրջանում:

Если Вы являетесь абонентами услуг U!Flash, U!Fi, U!Box или Флайбокс, то можете в любой момент бесплатно поменять свой тарифный план, посетив свой Личный кабинет Ucom, или один из центров обслуживания Ucom, и подписав соответствующее заявление/ соглашение, если изменение тарифного плана позволено в рамках данного конкретного предложения. Если у Вас наличествует негативный баланс или любая другая задолженность, то при изменении тарифного плана необходимо будет оплатить соответствующие суммы. Новый тарифный план и соответствующий ему кредитный лимит начнут действовать с 1 числа месяца, следующего за датой изменения. При перемене тарифного плана минуты и SMS-сообщения, включенные в него, не переносятся. Изменение тарифного плана с U!Flash и U!Fi на U!Tab не позволяется.
Если Вы являетесь абонентом интернет «Мекиц Мек» и желаете перейти на услугу «Интернет на день», то у Вас должно быть минимум 1000 драмов положительного баланса (осуществленное дополнительное пополнение). После совершения перехода 1000 драмов будет перечислена на Ваш счет, и Вы сможете использовать ее для того, чтобы воспользоваться интернет-услугами от Ucom. При переходе на «Интернет на день» сроки действия Вашей SIM-карты будут сохранены.
Просим учесть, что Вы сможете перейти с услуги интернет «Мекиц мек» на другой тарифный план, если Ваши услуги находятся в активном периоде.