- ավելի քան 6000 կրպակներում և այլ խանութներում, ինչպես նաև Երևան Սիթի և SAS սուպերմարկետներում
- հետևյալ բանկերում` ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ, Ամերիաբանկ, Անելիք բանկ, ԱՐԱՐԱՏ ԲԱՆԿ, Արդշին բանկ, Արցախ բանկ, ԷՅՉ-ԷՍ-ԲԻ-ՍԻ Բանկ, Ինեկոբանկ, Կոնվերս Բանկ, Հայբիզնես բանկ, ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ, Յունիբանկ, ՎՏԲ-ՀայաստանԲանկ
Ucom ինտերնետի վճարումն անհրաժեշտ է կատարել մինչև յուրաքանչյուր ամսվա 20 -ը, ընդ որում` վճարում եք ինչպես տվյալ ամսվա ամսավճարը, այնպես էլ նախորդ ամսվա բացասական հաշվեկշիռը` դրա առկայության դեպքում: Մինչև հաջորդ ամսվա 1-ը վճարում չկատարելու դեպքում ծառայությունները վերաակտիվացնելու համար անհրաժեշտ կլինի վճարել ինչպես նախորդ ամսվա չվճարված պարտքը, այնպես էլ` ընթացիք ամսվա ամսավճարը: Ամսավճարն անհրաժեշտ է վճարել, եթե անգամ ծառայությունից չեք օգտվել, օրինակ երկրից բացակայելու պատճառով: Եթե մինչև վճարման օրը Ձեր հաշվեկշիռը լիցքավորել եք Ձեր ամսավճարի չափով կամ ավելի, ապա ընթացիկ ամսվա ամսավճարը և նախորդ ամսվա բացասական հաշվեկշիռը գանձվում է տվյալ գումարից:
Ամսվա ընթացքում ներառված րոպեները և կարճ հաղորդագրությունները սպառելու դեպքում կարող եք շարունակել ուղարկել կարճ հաղորդագրություններ և կատարել զանգեր` պարզապես լիցքավորելով Ձեր հաշիվը: Իսկ եթե սպառվել է գերարագ ինտերնետի ծավալը, կարող եք լիցքավորել հաշիվը և ակտիվացնել գերարագ ինտերնետի փաթեթներից մեկը:

- более 6000 киосков и других магазинов, а также в супермаркетах Ереван Сити и SAS
- в следующих банках: АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛЬ БАНК, Америабанк, банк Анелик, БАНК АРАРАТ, банк Ардшин, банк Арцах, банк Эйч-Эс-Би-си, Инекобанк, Конверс банк, банк Армбизнес, Армэкономбанк, Юнибанк, банк ВТБ-Армения.
Оплату за мобильный интернет от Ucom необходимо осуществлять до 20 числа каждого месяца, причем Вы платите как ежемесячную плату за данный месяц, так и негативный баланс за прошлый месяц, если он наличествует. При неоплате до 1 числа следующего месяца для активации услуг нужно будет оплатить неоплаченный долг за прошлый месяц, а также ежемесячную плату за текущий. Ежемесячную плату нужно оплатить даже в том случае, если Вы не пользовались услугой, например, по причине отсутствия в стране. Если до дня оплаты Вы пополнили свой счет в размере Вашей ежемесячной платы или более, то ежемесячная плата за текущий месяц, а также негативный баланс за прошлый месяц списываются из этой суммы.
По исчерпании включенных минут и коротких сообщений в течение месяца, Вы можете продолжать отправлять короткие сообщения и совершать звонки, просто пополнив свой счет. А если был исчерпан объем высокоскоростного интернета, Вы можете пополнить счет и активировать один из пакетов высокоскоростного интернета.