Ucom-ը նշում է Հաճախորդի միջազգային օրը՝ ամրապնդելով իր կապը բաժանորդների հետ
Մարտի 19-ին Ucom-ը նշում է Հաճախորդի միջազգային օրը՝ այն օգտագործելով որպես հատուկ առիթ՝ ամրապնդելու իր կապը հաճախորդների հետ։ Սակայն ընկերությունը չի բավարարվել միայն շնորհավորական խոսքերով ու բացիկներով։
Ամբողջ օրվա ընթացքում ընկերության ղեկավար կազմն այցելում է վաճառքի և սպասարկման կենտրոններ՝ Երևանում ու մարզերում, սպասարկում հաճախորդներին, լսում նրանց կարծիքներն ընկերության աշխատանքի և ծառայությունների որակի մասին, ինչպես նաև պատասխանում բոլոր տրված հարցերին։
Զուգահեռ ընկերության միջին և բարձրագույն օղակների ղեկավարներն աշխատում են զանգերի կենտրոնում, կապվում են բաժանորդների հետ, շնորհավորում Հաճախորդի միջազգային օրը, լուծում նրանց մոտ առաջացած խնդիրները և պատասխանում հարցերին։
Ղեկավարների մի մասն էլ միացել է տեխնիկական թիմին՝ այցելելով ֆիքսված ծառայություններին նոր միացող բաժանորդների տներ և կատարելով միացումներ։
Ընկերության ղեկավարությունը չի մոռացել նաև սպասարկող անձնակազմի մասին, քանի որ հենց նրանք են ամեն օր սպասարկում բաժանորդներին և ապահովում ծառայությունների որակյալ մատուցումը։
«Մեր հաճախորդներն այն ամենի հիմքում են, ինչ մենք անում ենք, և սպասարկման ծառայությունների մեր նվիրված աշխատակիցների շնորհիվ ենք մենք կարողանում նրանց մատուցել հուսալի և որակյալ ծառայություններ և նորարար մոտեցումներ ներդնել մեր ամենօրյա աշխատանքի մեջ: Ու այս հատուկ օրը մենք ոչ միայն մեր գնահատանքն ենք ցույց տալիս բաժանորդներին, այլև մեր երախտագիտությունն ենք հայտնում նրանց սպասարկող մեր գործընկերներին, ու մեր միջի կապն ամրապնդելով, փորձում ենք նոր ձևեր գտնել մեր աշխատանքն էլ ավելի բարելավելու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Այս նախաձեռնությունը Ucom-ի գլոբալ մոտեցման մաս է, ըստ որի ընկերության գլխավոր առաջնահերթությունը բաժանորդի դրական փորձառությունն է:

Ucom отмечает Международный день клиента, укрепляя связь с абонентами
19 марта Ucom празднует Международный день клиента, используя его как особую возможность укрепить связь с абонентами. Однако компания не ограничилась лишь поздравительными словами и открытками.
В течение всего дня руководящий состав компании посещает центры продаж и обслуживания в Ереване и регионах, обслуживая клиентов, собирая мнения о работе компании и качестве услуг, а также отвечая на все заданные вопросы.
Параллельно руководители среднего и высшего звена работают в call-центре, связываются с абонентами, поздравляют их с Международным днём клиента, решают возникшие у них проблемы и отвечают на вопросы.
Часть руководителей присоединилась к технической команде, посещая дома новых абонентов фиксированных услуг и выполняя подключения.
Руководство компании не забыло и о сотрудниках службы поддержки, ведь именно они ежедневно обслуживают абонентов и обеспечивают качественное предоставление услуг.
«Наши клиенты – основа всего, что мы делаем, и благодаря преданным сотрудникам нашей службы поддержки мы можем предоставлять им надежные и качественные услуги, внедряя инновационные подходы в нашу повседневную работу. В этот особый день мы не только выражаем признательность нашим абонентам, но и благодарим коллег, которые их обслуживают, укрепляя связь между нами и находя новые способы улучшить нашу работу», – отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Данная инициатива является частью глобального подхода Ucom, согласно которому положительный опыт абонентов является главным приоритетом компании.