Նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ Ucom-ը հատուկ առաջարկ է անում ուսանողներին և դպրոցականներին
Ucom ընկերությունը հատուկ ակցիա է հայտարարում ուսանողների և դպրոցականների համար՝ ուսումնական տարվան ընդառաջ։
Ակցիայի շրջանակում օգոստոսի 13-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը Ucom սպասարկման և վաճառքի կենտրոններից ինչպես նաև առցանց հնարավոր կլինի ձեռք բերել HONOR X6b սմարթֆոնն՝ ամսական վճարելով սկսած ընդամենը 1165 դրամից։
Ակցիայի շրջանակում HONOR X6b սմարթֆոն բոլոր գնողները կստանան բրենդային և որակյալ անլար HONOR Choice X5 ականջակալ, ինչպես նաև գեղեցիկ հեռախոսահամար, որին միացված կլինի Level Up 2000 սակագնային փաթեթը։ Ակցիայի շրջանակում տրամադրվող Level Up 2000 փաթեթն  առաջին ամիսը կլինի անվճար, իսկ ողջ ուսումնական տարվա ընթացքում, մինչև մայիսի 31-ը, կներառի ինտերնետի կրկնակի ծավալ։
«Նոր ուսումնական տարին շուտով սկսվելու է, ու վստահ եմ շատ ծնողներ մտածում են, ինչպես ապահովեն իրենց երեխաների համար լավագույն պայմանները, հարազատները մտածում են ինչ լավ նվեր պատրաստեն իրենց ընտանիքի դպրոցականների ու ուսանողների համար։ Կարող եմ վստահորեն ասել, որ այս սմարթֆոնը ոչ միայն կուրախացնի ցանկացած մեկին, այլ նաև լավ օգնական կլինի սովորողներին։ Իսկ լրացուցիչ ինտերնետի ծավալը Ucom-ի կողմից էլ ավելի հասանելի կդարձնի գիտելիքները նրանց համար», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ HONOR X6b-ը սմարթֆոնն ունի տպավորիչ 50 ՄՊ արհեստական բանականությամբ զինված տեսախցիկ, 5200 mAh մարտկոց և 90 Hz հաճախության էկրան։

Ucom объявляет специальное предложение в преддверии нового учебного года
Компания Ucom в преддверии нового учебного года объявляет специальную акцию для студентов и школьников.
В рамках акции с 13 августа по 30 сентября смартфон HONOR X6b можно будет приобрести в рассрочку в центрах продаж и обслуживания Ucom, а также онлайн, с ежемесячной платой всего от 1165 драмов.
В рамках акции все покупатели смартфона HONOR X6b получат качественные брендовые беспроводные наушники HONOR Choice X5, а также красивый номер, который будет подключен к тарифному пакету Level Up 2000. Пакет Level Up 2000, предоставленный в рамках акции, будет бесплатным в течение первого месяца, а в течение всего учебного года, до 31 мая, будет включать удвоенное количество интернета.
«Скоро начнется новый учебный год, и я уверен, что многие родители думают о том, как обеспечить лучшие условия для своих детей, родственники думают о том, какие хорошие подарки приготовить школьникам и студентам в своей семье. Могу с уверенностью сказать, что этот смартфон не только порадует любого, но и станет хорошим помощником для студентов. А дополнительный объем интернета, который предоставит Ucom, сделает для них знания еще более доступными»,– отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Стоит отметить, что смартфон HONOR X6b имеет впечатляющую камеру на 50 Мп, оснащенную искусственным интеллектом, аккумулятор емкостью 5200 мАч и экран с частотой 90 Гц.