Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi 12-ն ամսական 1500 դրամով և ստանալ անլար ականջակալ
Ուսումնական տարվա մեկնարկին, մինչև սեպտեմբերի 30-ը «Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi 12 սմարթֆոնն անհավանական պայմաններով՝ ամսական ընդամենը 1500 դրամով և ստանալ Canyon TWS-5 անլար ականջակալ ու 2 անգամ շատ ինտերնետ ամբողջ ուսումնական տարվա համար, գեղեցիկ հեռախոսահամար ու Level Up 1800 փաթեթից 1 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն։ Ինտերնետի կրկնակի՝ 12 ԳԲ ծավալի առաջարկը գործում է Level Up 1800 կանխավճարային սակագնային պլանով, մինչև 2024թ․մայիսի 31-ը։
Ի դեպ, Ucom-ում 128 ԳԲ-ոց Xiaomi Redmi 12-ը հնարավոր է ձեռք բերել նաև կանխիկ՝ ընդամենը 72 000 դրամով։
«Առցանց ուսումնական հավելվածներից, տեսանյութերից ու գրքերից առավելագույնն ստանալու համար ձեր տան աշակերտներին և ուսանողներին անհրաժեշտ է արագագործ սմարթֆոն և բավարար քանակությամբ մեգաբայթեր։ Ավելին, Level Up 1800 սակագնային պլանով նրանք առանց մեգաբայթեր սպառելու կարող են օգտվել Coursera, DuoLingo, Microsoft Teams, Google Classroom և Google Meet հավելվածներից», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
«Երկնային կապույտ» և «կեսգիշերվա սև» գույներով ներկայացված Xiaomi Redmi 12-ի էսթետիկ ու ոճային դիզայնը կգոհացնի նույնիսկ ամենաբծախնդիր երիտասարդներին։ 50 Մպ անհավանական որակ ապահովող հիմնական, 8 Մպ ուլտրա-լայն և 2 Մպ մակրո տեսախցիկները կօգնեն ֆիքսել բոլոր կարևոր պահերը, իսկ 5000 մԱ/ժ մարտկոցը թույլ կտա ակտիվ շահագործել սմարթֆոնն ամբողջ օրվա ընթացքում։ Նշենք, որ IP53 պաշտպանությամբ Redmi 12-ն էլ ավելի դիմացկուն է ջրի կաթիլների և փոշու նկատմամբ: Ավելին, SGS Low Blue Light սերտիֆիկացումը և 3․0 կարդալու ռեժիմը կապահովեն կապույտ լույսի ներգործության ցածր մակարդակ և կպաշտպանեն աչքերը տեսողական գերբեռնվածությունից։

Ucom предлагает купить Xiaomi Redmi 12 за 1500 драмов в месяц и получить беспроводные наушники
В преддверии нового учебного года, до 30 сентября, компания Ucom предлагает приобрести смартфон Xiaomi Redmi 12 на невероятных условиях: всего за 1500 драмов в месяц, и получить беспроводные наушники Canyon TWS-5 и в 2 раза больше интернета на весь учебный год, а также красивый номер телефона и возможность воспользоваться вложениями предоплатного тарифного плана Level Up 1800 бесплатно в течение 1 месяца. Предложение двойного объема интернета в 12 ГБ действует для предоплатного тарифного плана Level Up 1800 по 31 мая 2024 года.
Кстати, Xiaomi Redmi 12 в 128 ГБ также можно приобрести в Ucom наличными, всего за 72 000 драмов.
«Чтобы по максимуму воспользоваться обучающими онлайн-приложениями, возможностью просматривать видео и читать онлайн книги, вашим школьникам и ученикам нужен быстрый смартфон и достаточное количество мегабайтов. Более того, с тарифным планом Level Up 1800 они смогут воспользоваться приложениями Coursera, DuoLingo, Microsoft Teams, Google Classroom и Google Meet, не расходуя при этом мегабайты», — сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Эстетичный и стильный дизайн Xiaomi Redmi 12, представленный в цветах «небесно-голубой» и «полуночный черный», понравится даже самым требовательным молодым людям. Запечатлить все важные моменты помогут основная 50-мегапиксельная, 8-мегапиксельная сверхширокая и 2-мегапиксельная макрокамеры, а аккумулятор на 5000 мАч позволит активно использовать смартфон в течение всего дня. Обратите внимание, что с защитой IP53 Redmi 12 еще более устойчив к каплям воды и пыли. Кроме того, сертификация SGS Low Blue Light и режим чтения 3.0 обеспечат низкий уровень воздействия синего света и защитят глаза от зрительной перегрузки.