Level Up միայն ուսանողների համար․ Ucom-ն առաջարկում է ինտերնետի x2 և x3 ծավալ
Մինչև 2022 թվականի դեկտեմբերի 31-ը ցանկացած ուսանող, ով Ucom-ի նոր կամ գործող բաժանորդ է, կարող է միանալ Level Up 3000 հետվճարային սակագնային պլանին և 24 ամսվա ընթացքում ստանալ գերարագ ինտերնետի եռակի՝ 30 ԳԲ ծավալ սովորական 10 ԳԲ փոխարեն, իսկ Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանին բաժանորդագրվելով՝ ուսանողները կստանան կրկնակի՝ 12 ԳԲ գերարագ շարժական ինտերնետ`6 ԳԲ փոխարեն։
Հարկ է նշել, որ Level Up 3000-ի հետ բաժանորդներն ամեն ամիս ստանում են 1000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար և առանց մեգաբայթեր սպառելու օգտվում են 28 հայտնի հավելվածներից, որոնց թվում են Facebook-ը, Instagram-ը, WhatsApp-ը, Spotify-ը և այլն։ Իսկ Level Up 1700 սակագնային պլանի հետ յուրաքանչյուր 30 օրը մեկ վերալիցքավորելով հաշիվն ընդամենը 1700 դրամով՝ բաժանորդներն ստանում են 200 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, ինչպես նաև կարող են օգտվել 19 ամենատարածված հավելվածներից՝ չսպառելով մեգաբայթերը։
«Հատուկ ուսանողների համար Ucom-ում մենք ստեղծել ենք Level Up 1700 և Level Up 3000 սակագնային պլաններին միանալու այնպիսի հնարավորություն, որի շրջանակում դուք 2 տարի շարունակ կստանաք գերարագ ինտերնետի եռակի կամ կրկնակի ծավալ։ Որևէ ուսանող իր առօրյան այլևս չի պատկերացնում առանց սմարթֆոնի, իսկ մենք հոգացել ենք, որ գիգաբայթերի ծավալը բավարար լինի ոչ միայն ուսումնական նյութեր դիտելու, այլև շփվելու և մշտական կապի մեջ մնալու համար», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է անձը հաստատող փաստաթղթով մոտենալ Ucom-ի սպասարկման կենտրոններից մեկը և ներկայացնել ուսանողական տոմսը, ստուգարքային գրքույքը կամ ՀՀ որևէ ԲՈՒՀ-ում սովորելու վերաբերյալ կնիքով հաստատված տեղեկանք։ Ի դեպ, Ucom-ին այլ ցանցի համարով և կոդով միանալու համար անհրաժեշտ է նախապես լրացնել պահանջվող տվյալները այս հղումով և ստանալ պայմանագիրն ու SIM-քարտը ձևանմուշում նշված հասցեով։

Level Up только для студентов: Ucom предлагает в x2 и в x3 больше интернета
До 31 декабря сего года любой студент, являющийся новым или текущим абонентом компании Ucom, может подключиться к постоплатному тарифному плану Level Up 3000 и в течение 24 месяцев получать в 3 раза больше высокоскоростного интернета, то есть 30 ГБ вместо обычных 10 ГБ. А при подключении к предоплатному тарифному плану Level Up 1700 студенты получат в 2 раза больше высокоскоростного мобильного интернета, а именно: 12 ГБ вместо 6 ГБ.
Следует отметить, что с Level Up 3000 абоненты ежемесячно получают 1000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, а также, не расходуя мегабайты, могут воспользоваться 28 популярными мобильными приложениями, в числе которых Facebook, Instagram, WhatsApp, Spotify и другие. А с тарифным планом Level Up 1700, при пополнении счета на 1700 драмов каждые 30 дней, абоненты получают 200 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, и могут без расхода мегабайтов воспользоваться 19 самыми популярными приложениями.
«Специально для студентов в Ucom мы создали такую возможность подключиться к тарифным планам Level Up 1700 и Level Up 3000, в рамках которой вы будете получать тройной либо двойной объем высокоскоростного интернета в течение двух лет. Ни один студент не представляет свою повседневную жизнь без смартфона, и мы позаботились о том, чтобы объема гигабайтов хватило не только на просмотр учебных материалов, но и на общение и постоянный контакт с близкими», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что для того, чтобы воспользоваться предложением, необходимо подойти в один из центров обслуживания абонентов Ucom и предъявить студенческий билет, зачетную книжку либо заверенную печатью справку об обучении в одном из ВУЗ-ов РА. Кстати, чтобы подключиться к Ucom с номером и кодом из другой сети, необходимо заранее заполнить необходимые данные по этой ссылке и получить договор и SIM-карту по адресу, указанному в форме.