Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi 10C-ն ամսական 2 000 դրամով և ստանալ նվերներ
Ուսումնական տարվա մեկնարկին, մինչև հոկտեմբերի 15-ը «Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi 10C սմարթֆոնը լավագույն պայմաններով՝ ամսական ընդամենը 2 000 դրամով և ստանալ 2 տարվա երաշխիք, անլար ականջակալ, գեղեցիկ հեռախոսահամար ու Level Up 1700 փաթեթից 1 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն։ Ի դեպ, Level Up 1700 սակագնային պլանով բաժանորդներն առանց մեգաբայթեր սպառելու կարող են օգտվել Coursera, DuoLingo, Microsoft Teams, Google Classroom և Google Meet հավելվածներից։
Նշենք, որ Ucom-ում Xiaomi Redmi 10C-ն հնարավոր է ձեռք բերել ինչպես կանխիկ՝ 72 000 դրամով, այնպես էլ ապառիկի լավագույն պայմաններով՝  վճարելով 0% կանխավճար, 0% տոկոսադրույք և 0% սպասարկման վճար առաջին 12 ամսվա ընթացքում։
«Ուսումնական տարվա սկիզբն աշակերտների և ուսանողների համար նոր սմարթֆոն ձեռք բերելու ճիշտ ժամանակն է։ Xiaomi Redmi 10C սմարթֆոնը ոչ միայն անհավանական գնով կարելի է ձեռք բերել Ucom-ից, այլև բազմաթիվ նվերներ ստանալ Հայաստանի ամենաարագ ցանցում լավագույն փորձառությունը վայելելու և առցանց ուսումնական հավելվածներից, տեսանյութերից ու գրքերից առավելագույնն ստանալու համար», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արինա Առուստամյանը։
Xiaomi Redmi 10C սմարթֆոնը ներկայացված է կանաչ, գրաֆիտե մոխրագույն և  օվկիանոսի կապույտ գույներով, ունի մեծ՝ 6,71-դյույմանոց էկրան, 50 Մպ անհավանական որակ ապահովող հիմնական և 5 Մպ դիմային տեսախցիկներ։ 5000 մԱ/ժ մարտկոցը թույլ կտա ակտիվ շահագործել սմարթֆոնն ամբողջ օրվա ընթացքում՝ 11 ժամ խաղեր խաղալով, 19 ժամ տեսանյութեր դիտելով, 190 ժամ երաժշտություն լսելով կամ 29 ժամ կարդալով։ Իսկ անհրաժեշտության դեպքում սմարթֆոնը կարելի է շատ արագ վերալիցքավորել հաշված րոպեների ընթացքում։ Ավելին, սմարթֆոնն ունի նաև հիշողության ընդլայնման հնարավորություն մինչև 1 ՏԲ, ինչը թույլ կտա պահմպանել հիշարժան լուսանկարներն ու տեսանյութերը՝ չմտածելով հեռախոսում տեղի սահմանափակման մասին։

Ucom предлагает приобрести Xiaomi Redmi 10C всего за 2000 драмов в месяц и получить подарки
В начале учебного года, до 15 октября, компания Ucom предлагает приобрести смартфон Xiaomi Redmi 10C на лучших условиях: всего за 2000 драмов в месяц, и получить гарантию на 2 года, беспроводные наушники, красивый номер телефона и возможность бесплатно воспользоваться пакетом Level Up 1700 в течение 1 месяца. Причем абоненты тарифного плана Level Up 1700 могут воспользоваться приложениями Coursera, DuoLingo, Microsoft Teams, Google Classroom и Google Meet, не расходуя при этом свои мегабайты.
Следует отметить, что в Ucom можно приобрести Xiaomi Redmi 10C как наличными, за 72 000 драмов, так и на лучших условиях кредита, выплачивая 0% предоплаты, 0% процентной ставки и 0% комиссии за обслуживание в течение первых 12 месяцев.
«Начало учебного года — самое подходящее время для школьников и студентов, чтобы приобрести новый смартфон. Смартфон Xiaomi Redmi 10C можно купить в Ucom не только по невероятной цене, но и получить множество подарков, чтобы насладиться лучшим опытом в самой быстрой сети Армении и получить максимум от онлайн-образовательных приложений, видео и книг», — сказала Арина Арустамян, коммерческий директор компании Ucom.
Смартфон Xiaomi Redmi 10C представлен в зеленом, графитово-сером и синем цветах, имеет большой 6,71-дюймовый экран, основную камеру в 50 Мп и фронтальную в 5 Мп, которые обеспечат невероятное качество съемки. Аккумулятор емкостью в 5000 мАч позволит активно эксплуатировать смартфон в течение всего дня: играть в игры 11 часов, смотреть видео 19 часов, 190 часов слушать музыку или читать 29 часов. А при необходимости смартфон можно очень быстро подзарядить за считанные минуты. Более того, в смартфоне также есть возможность расширения памяти до 1 ТБ, что позволит хранить памятные фото и видео, не задумываясь об ограничении места на телефоне.