Ucom շարժական ինտերնետի uGo Super 6500 հատուկ առաջարկը դարձել է մշտական
«Յուքոմ» ընկերության շարժական ինտերնետ ծառայության հատուկ առաջարկը՝ uGo Super 6500 սակագնային պլանը դարձել է մշտական։ Հիշեցնենք, որ uGo Super 6500-ին 12 ամսով միանալու դեպքում բաժանորդները կստանան անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն: Ավելին՝ uGo Super 6500 սակագնային պլանին 18 ամսով բաժանորդագրվելու պարագայում, անսահմանափակ ինտերնետին ի լրումն բաժանորդները կարող են ձեռք բերել uFi շարժական Wi-Fi մոդեմն ընդամենը 1 դրամով:
«Եթե Ձեր աշխատանքը կազմակերպում եք ոչ միայն գրասենյակային տարածքներում, այլև սրճարաններում, զբոսայգիներում, հանգստյան տներում կամ ուղղակի բնության գրկում, ապա uGo Super 6500 սակագնային պլանով տրամադրվող անսահմանափակ ինտերնետի շնորհիվ Դուք միշտ կապի մեջ կլինեք Ձեր մտերիմների հետ և, ինչու՞ ոչ, կկիսվեք ճանապարհային տպավորություններով», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ uFi շարժական Wi-Fi մոդեմը հնարավորություն է տալիս ինտերնետին միացնել մինչև 10 սարքավորում Wi-Fi-ի և 1 համակարգիչ USB լարի միջոցով, ինչը նշանակում է, որ դրան կարելի է միացնել ոչ միայն սմարթֆոններ, պլանշետներ ու նոթբուքներ, այլև 1 ստացիոնար համակարգիչ:

Ucom mobile internet service's special offer of uGo Super 6500 tariff plan has become permanent. Let us remind, that upon 12-month subscription to uGo Super 6500 tariff plan the customers will get the opportunity to benefit from the unlimited internet access. Moreover, in case of subscribing to the uGo Super 6500 tariff plan for 18 months, in addition to the unlimited internet, the subscribers will get a chance to acquire the uFi portable Wi-Fi modem at just 1 AMD.
“If you organize your work not only in office premises, but also in cafes, parks, rest houses or just in the lap of nature, you will always be in touch with your close ones and, why not, even share your impressions about travels around the country thanks to the unlimited internet access provided by the uGo Super 6500 tariff plan”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us add, that the uFi portable modem supports the internet connection of up to 10 devices via Wi-Fi, and of 1 computer via USB cable, which means that not only smartphones, tablets and laptops, but also 1 desktop computer can be connected to it.