Ucom շարժական ինտերնետի uGo Super 6500 հատուկ առաջարկը դարձել է մշտական
«Յուքոմ» ընկերության շարժական ինտերնետ ծառայության հատուկ առաջարկը՝ uGo Super 6500 սակագնային պլանը դարձել է մշտական։ Հիշեցնենք, որ uGo Super 6500-ին 12 ամսով միանալու դեպքում բաժանորդները կստանան անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն: Ավելին՝ uGo Super 6500 սակագնային պլանին 18 ամսով բաժանորդագրվելու պարագայում, անսահմանափակ ինտերնետին ի լրումն բաժանորդները կարող են ձեռք բերել uFi շարժական Wi-Fi մոդեմն ընդամենը 1 դրամով:
«Եթե Ձեր աշխատանքը կազմակերպում եք ոչ միայն գրասենյակային տարածքներում, այլև սրճարաններում, զբոսայգիներում, հանգստյան տներում կամ ուղղակի բնության գրկում, ապա uGo Super 6500 սակագնային պլանով տրամադրվող անսահմանափակ ինտերնետի շնորհիվ Դուք միշտ կապի մեջ կլինեք Ձեր մտերիմների հետ և, ինչու՞ ոչ, կկիսվեք ճանապարհային տպավորություններով», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ uFi շարժական Wi-Fi մոդեմը հնարավորություն է տալիս ինտերնետին միացնել մինչև 10 սարքավորում Wi-Fi-ի և 1 համակարգիչ USB լարի միջոցով, ինչը նշանակում է, որ դրան կարելի է միացնել ոչ միայն սմարթֆոններ, պլանշետներ ու նոթբուքներ, այլև 1 ստացիոնար համակարգիչ:

Специальное предложение мобильного интернета от Ucom uGo Super 6500 стало постоянным
Специальное предложение услуги мобильного интернета от компании Ucom, тарифный план uGo Super 6500, становится постоянным. Напомним, что при подключении к uGo Super 6500 на 12 месяцев абоненты получат возможность воспользоваться безлимитным мобильным интернетом. Кроме того, при подписке на тарифный план uGo Super 6500 на 18 месяцев, в дополнение к безлимитному интернету, абоненты смогут приобрести портативный Wi-Fi модем uFi всего за 1 драм.
«Если Вы организуете свою работу не только в офисных пространствах, но и в кафе, парках, домах отдыха, либо просто на лоне природы, то благодаря безлимитному интернету, предоставляемому в рамках тарифного плана uGo Super 6500 Вы всегда будете на связи со своими близкими, и, почему бы и нет, сможете поделиться впечатлениями о своих путешествиях по стране», - отметил Ара Хачатрян, генеральный директор компании Ucom.
Добавим, что портативный модем uFi позволяет подключить к интернету до 10 устройств посредством Wi-Fi и 1 компьютер через кабель USB, и это значит, что к нему можно подключать не только смартфоны, планшеты и ноутбуки, но и стационарный компьютер.