Ucom հեռուստատեսության բաժանորդները կրկին կվայելեն Viasat ընտանիքի հեռուստաալիքները՝ արդեն HD որակով
12/08/2022
Ucom հեռուստատեսային ծառայության բաժանորդներն այսուհետ կրկին կվայելեն Viasat History, Viasat Nature, Viasat Sport, Viasat Explore, ինչպես նաև Русское кино TV 1000, Action TV 1000 և TV 1000 հեռուստաալիքները՝ արդեն HD որակով։ Ավելին, uTV հեռուստաալիքների ցանկ է վերադարձել նաև Da Vinci Learning-ը։
Viasat Sport հանրահայտ հեռուստաալիքը ցուցադրում է աշխարհի բասկետբոլի լիգայի՝ (NBA), գլխավոր բասկետբոլային լիգայի (MLB), հոկեյի, ամերիկյան ֆուտբոլի, բարձր դասի բոքսի առաջնություններ, էքստրեմալ սպորտաձևերի ու ավտոարշավների թողարկումներ: Viasat History հետ հեռուստադիտողները կբացահայտեն հնագույն և ժամանակակից քաղաքակրթության պատմությունը, կտեսնեն մեծագույն հայտնագործությունները, կիմանան տեխնիկայի և գիտության, սպորտի, երաժշտության, զինվորական կյանքի և գործարարության մասին: Viasat Nature-ն ընտանիքի բոլոր անդամների համար է և կտեղափոխի վտանգավոր գիշատիչների, անօգնական կաթնասունների, վայրի բնության աշխարհ: Viasat Explorer արկածային հեռուստաալիքը կհիացնի ճանապարհորդություններով, կենդանական աշխարհի բազմազանությամբ, արագաշարժ մեքենաներով, սպորտի էքստրեմալ տեսակներով և հայտնի հանցագործությունների բացահայտման պատմություններով:
«Ucom հեռուստատեսային ծառայության բաժանորդներն իսկապես կարող են վայելել բարձրակարգ հեռուստաբովանդակությունը մտերիմների հետ՝ բաց չթողնելով և ոչ մի սիրված հաղորդում կամ ֆիլմ։ Ուրախ եմ, որ Viasat ընտանիքի հեռուստաալիքները հասանելի են արդեն HD որակով», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
TV 1000 հեռուստաալիքի եթերում ներկայացված են բոլոր ժամանակների լավագույն հոլիվուդյան և եվրոպական արտադրության ֆիլմերը: Այս ընտանեկան և ընկերական հեռուստաալիքի եթերացանկը ներառում է բազմաժանր կինոդարան, որտեղ յուրաքանչյուրը կգտնի իրեն հետաքրքրող ֆիլմը:
Da Vinci Learning կրթական հեռուստաալիքն էլ կառաջարկի բացահայտել աշխարհը և շարունակական կրթություն ստանալ տարբեր ուղղություններով:

Абоненты Ucom TV снова смогут наслаждаться просмотром телеканалов семейства Viasat уже в качестве HD
12/08/2022
Отныне и снова абоненты телевизионной услуги Ucom смогут насладиться просмотром телеканалов Viasat History, Viasat Nature, Viasat Sport, Viasat Explore, а также Русское кино TV 1000, Action TV 1000 и TV 1000 уже в качестве HD. Кроме того, в список телеканалов uTV вернулся также Da Vinci Learning.
Популярный телеканал Viasat Sport представляет трансляции Всемирной баскетбольной лиги (НБА), Высшей лиги бейсбола (MLB), хоккея, американского футбола, чемпионатов высокого класса по боксу, экстремальных видов спорта и автогонок. С Viasat History телезрители откроют для себя историю древних и современных цивилизаций, увидят величайшие открытия, узнают о технологиях и науке, спорте, музыке, военной жизни и бизнесе. Viasat Nature предназначен для всех членов семьи и перенесет абонентов в мир опасных хищников, беспомощных млекопитающих и дикой природы. Приключенческий телеканал Viasat Explorer порадует путешествиями, разнообразием животных, быстрыми автомобилями, экстремальными видами спорта и известными историями о раскрытии преступлений.
«Абоненты телевизионной услуги Ucom могут по-настоящему насладиться просмотром качественного телеконтента со своими близкими, не пропуская ни одной любимой передачи или фильма. Я рад, что телеканалы семейства Viasat уже доступны в качестве HD», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
В эфире телеканала TV 1000 представлены лучшие голливудские и европейские фильмы всех времен. Программа этого семейного и дружного телеканала включает в себя разножанровую кинотеку, где каждый найдет интересующий его фильм.
А образовательный телеканал Da Vinci Learning предложит открыть для себя мир и получать беспрерывное образование по разным направлениям.