Կանաչ iPhone-ները՝ կանաչ օպերատորի խանութներում ապառիկի լավագույն պայմաններով
«Յուքոմ» ընկերության վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում, ինչպես նաև Ucom-ի առցանց խանութում Apple ընկերության արտադրանքը գնահատողների համար մեկնարկել է iPhone 13 Pro «ալպիական կանաչ» սմարթֆոնների վաճառքը՝ ապառիկի լավագույն պայմաններով:
Ըստ Apple ընկերության, iPhone 13 սմարթֆոնները պատրաստված են այսպես կոչված «օդատիեզերական կարգի ալյումինից», մինչդեռ iPhone 13 Pro-ն՝ «վիրաբուժական կարգի չժանգոտվող պողպատից»: Գնորդը կնկատի, որ iPhone 13-ն ունի փայլեցված ալյումինե, մինչդեռ iPhone 13 Pro-ն՝ փայլուն չժանգոտվող մակերևույթ:
Ավելին, iPhone 13 Pro-ն օժտված է Apple-ի ProRes 4K որակի՝ մինչև 30 կադր/վրկ արագությամբ տեսագրման հնարավորությամբ: Այս հատկությունը հատկապես կգոհացնի պրոֆեսիոնալ տեսանկարահանողներին: Ինչպես վստահեցնում են Apple-ում,  iPhone 13 մոդելներն արտադրելիս օգտագործվել են այնպիսի նյութեր, որոնք նվազագույնի կհասցնեն շրջակա միջավայրի վրա բացասական ազդեցությունը:
«Մենք շարունակում ենք համալրել մեր ունեցած տեսականին այսօր ամբողջ աշխարհում հայտնի նորագույն գաջեթներով և սմարթֆոններով: Հիշեցնենք նաև, որ մինչև ապրիլի 7-ը ցանկացած սմարթֆոն ձեռք բերելու դեպքում գնորդները  կստանան Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանից 1 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանով տրամադրվում է 200 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ, Կանադա զանգելու համար, 6 ԳԲ շարժական ինտերնետի ծավալ, ինչպես նաև ավելի քան 18 հայտնի հավելվածներից անվճար օգտվելու հնարավորություն: Այդ հավելվածներից են, մասնավորապես, WhatsApp-ը, Telegram-ը, Viber-ը, Skype-ը, Zoom-ը, Duolingo-ն, Microsoft Teams-ը և Google Meet-ը։
Հավելենք, որ iPhone սմարթֆոնների համար գործում են ապառիկի լավագույն պայմանները. առաջին 12 ամսվա համար՝ 0% կանխավճար, 0% տարեկան տոկոսադրույք և 0% սպասարկման վճարի հնարավորություն։

Green iPhone on the Best Credit Terms at Green Operator's Stores
The sales of Alpine Green iPhone 13 Pro smartphones on the best credit terms kicked off at Ucom sales and service centers, as well as in Ucom’s online shop.
According to Apple, the iPhone 13 smartphones are made of the so called "aerospace-grade aluminum", while the iPhone 13 Pro is made of “surgical-grade stainless steel". The buyers will notice that the iPhone 13 has a polished aluminum surface, while the iPhone 13 Pro has a glossy stainless steel one. Moreover, the iPhone 13 Pro supports ProRes recording in 4K quality at 30 frames per second (fps). This feature will especially appeal to professional videographers. As Apple assures, the iPhone 13 models were made using materials that will minimize the negative impact on the environment.
“We keep on replenishing our assortment with the latest gadgets and smartphones known around the world today. Let me remind that in case of purchasing any smartphone until April 7, the buyers will benefit from the Level Up 1700 prepaid tariff plan inclusions for free during the period of one month”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
With Level Up 1700 prepaid tariff plan the subscribers will get 200 minutes to call all local networks, Artsakh, USA, and Canada, 6 GB of mobile internet, and the opportunity to use over 18 popular applications free of charge, including WhatsApp, Telegram, Viber, Skype, Zoom, Duolingo, Microsoft Teams and Google Meet.
Let's add, that the best credit terms apply to iPhone smartphones: 0% of prepayment, 0% of the service fee and 0% of the annual interest rate during the first 12 months.