Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi Note 10S և ստանալ նվեր անլար ականջակալներ
Մինչև մարտի 1-ը ներառյալ «Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi Note 10S սմարթֆոնն ամսական ընդամենը 3750 դրամով և նվեր ստանալ Accesstyle Flame TWS անլար ականջակալները:
Նշենք, որ Xiaomi Redmi Note 10S սմարթֆոնն ունի 4 սուպեր տեսախցիկներ. 64 ՄՊ հզորությամբ հիմնական տեսախցիկ, 2 ՄՊ մակրո տեսախցիկ՝ շրջակա աշխարհի դետալները բացահայտելու համար, 2 ՄՊ-ոց խորության տեսախցիկ և 118-աստիճանանոց ուլտրա լայն դիտանկյունով 8 ՄՊ-ոց տեսախցիկ՝  ավելի ընդգրկուն կադրեր ստանալու համար: Բացի այդ, 5000 մԱ/ժ հզոր մարտկոցով և AMOLED կետային էկրանով սմարթֆոնը նույնիսկ գերբեռնված աշխատանքի դեպքում կարող է առանց լիցքավորման ծառայել մինչև 2 օր:
«Հասցրե՛ք ձեռք բերել նորագույն սմարթֆոններից մեկն ամենահարմար գնով և ստացեք կոմպակտ ու ոճային Accesstyle Flame TWS անլար ականջակալները որպես նվեր: Առաջարկից հնարավոր է օգտվել թե՛ առցանց, և թե՛ սպասարկման սրահում գնումը կատարելու դեպքում», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք նաև, որ նշված սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել նաև ապառիկ՝ ընդամենը 134 900 դրամով՝ առաջին 12 ամսվա համար 0% կանխավճար, 0% սպասարկման վճար և 0% տարեկան տոկոսադրույքի հնարավորությամբ:

Ucom Предлагает приобрести Xiaomi Redmi Note 10S и получить в подарок беспроводные наушники
По 1 марта включительно компания Ucom предлагает приобрести смартфон Xiaomi Redmi Note 10S всего за 3750 драмов в месяц и получить в подарок беспроводные наушники Accesstyle Flame TWS.
Отметим, что смартфон Xiaomi Redmi Note 10S оснащен 4 супер-камерами: основная камера в 64 Мп, макрокамера в 2 Мп для детального изучения окружающего мира, сенсор глубины в 2 Мп и камера в 8 Мп с ультрашироким углом обзора в 118 градусов для получения кадров с более широким охватом. Кроме того, с аккумулятором в 5000 мАч и точечным экраном Super AMOLED смартфон работает до двух дней при полной нагрузке.
«Поспешите приобрести один из новейших смартфонов по самой доступной цене, и получите в подарок компактные и стильные беспроводные наушники Accesstyle Flame TWS. Предложением можно воспользоваться как онлайн, так и при покупке в центре обслуживания абонентов Ucom», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим также, что вышеуказанный смартфон можно приобрести в кредит всего за 134 900 драмов со льготой в размере 0% предоплаты, 0% годовой процентной ставки и 0% платы за обслуживание в течение первых 12 месяцев.