Տոկիո-2020-ի ընթացքում մեկնարկում է «Ucom Sport Challenge» սպորտային մարզաձևերի մրցույթ-մարտահրավերը
29/07/2021
Հուլիսի 29-ից մինչև օգոստոսի 8-ի ժամը 23։59-ը Ucom ընկերությունը Տոկիո-2020 Օլիմպիական խաղերի շրջանակում TikTok և Instagram սոցիալական հարթակներում մեկնարկում է «Ucom Sport Challenge» սպորտային մարզաձևերի մրցույթ-մարտահրավերը: Այս չելենջի ընթացքում Ucom-ի աշխատակիցները կարճ տեսահոլովակի ձևաչափով կցուցադրեն իրենց սպորտային կարողությունները, որից հետո մարտահրավեր կնետեն մյուս օգտատերերին՝ կիսվել նմանատիպ հոլովակներով՝ օգտագործելով #UcomSport հեշթեգը։
Մրցույթի ավարտին ընտրվելու է 10 հաղթող՝ 5-ը TikTok-ի, մյուս 5-ը՝ Instagram-ի սոցիալական հարթակներից: Հաղթելու պայմանն է հավաքել առավելագույն քանակի դիտումներ: Իսկ հաղթողները կստանան Canyon SB41BG խելացի ֆիթնես թևնոցը:
«Որպես բոքսով զբաղվող մարդ՝ ինքս ընդունել եմ այս մարտահրավերը: Միացե՛ք Ucom Sport չելենջին, ցուցադրե’ք ձեր սպորտային կարողությունները և նշե՛ք, թե որն է ձեր մարզաձևը։ Ի դեպ, Ucom թիմի ժյուրիի կողմից ընտրված ամենահետաքրքիր, ամենասպորտային մասնակիցը կստանա հատուկ մրցանակ՝ էլեկտրական սկուտեր», - ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։

В период Олимпиады Токио 2020 стартует челлендж "Ucom Sport"
С 29 июля по 23:59 8 августа, в период Олимпийских игр Токио 2020, Ucom запускает челлендж "Ucom Sport" в социальных сетях TikTok и Instagram. Во время этого конкурса-челленджа сотрудники компании Ucom продемонстрируют свои спортивные навыки в формате короткого видео, после чего предложат другим пользователям поделиться похожими видео, используя при этом хэштег #UcomSport.
По окончании конкурса будут выбраны 10 победителей, 5 из TikTok и 5 из Instagram. Условие победы - набрать максимальное количество просмотров. Победители получат умный фитнес-браслет Canyon SB41BG.
«Как человек, занимающийся боксом, я и сам принял этот вызов. И вы присоединяйтесь к челленджу "Ucom Sport", продемонстрируйте свои спортивные навыки и укажите именно свой вид спорта. Кстати, самый интересный, самый спортивный участник, выбранный жюри, которое состоит из команды Ucom, получит специальный приз - электросамокат», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что один и тот же участник может стать победителем как по количеству просмотров, так и в результате выбора жюри от Ucom.