Ucom ընկերությունը հանդես է եկել ձայնային ծառայության նոր՝ Level Up փաթեթներով
Ucom ընկերությունը հանդես է եկել ձայնային ծառայության բոլորովին նոր՝ Level Up կանխավճարային և Level Up հետվճարային սակագնային պլաններով։ Նոր սակագնային պլաններով Ucom-ի ձայնային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն են ստանում անսահմանափակ օգտվել կրթական, սոցիալական, երաժշտական, տեսանյութերի դիտման, ինչպես նաև հաղորդագրություններով փոխանակման համար նախատեսված 25-ից ավելի հավելվածներից։ Ավելին՝ Level Up 8500 և Level Up 8700 սակագնային պլաններով Ucom ձայնային ծառայության բաժանորդներն իրենց սմարթֆոններով կօգտվեն անսահմանափակ ինտերնետից 4G+ ցանցում, ինչպես նաև կստանան 6000 րոպե դեպի Հայաստանի բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար։
«Մենք վերլուծել ենք ժամանակակից մարդու հաղորդակցման պահանջները և աշխատել ենք գերազանցել դրանք մեր նոր առաջարկով», - ասել է Ucom ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արինա Առուստամյանը։
Միանալով Level Up սակագնային պլաններին՝ թե՛ կանխավճարային, թե՛ հետվճարային բաժանորդները կստանան գին-որակ ամենամրցակցային համադրությունը։ Մասնավորապես՝ Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանին միանալով՝ բաժանորդներն ընդամենը 1700 դրամի դիմաց կստանան 200 րոպե Հայաստանի բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, որոնք սպառելուց հետո կշարունակեն անսահմանափակ զանգել Ucom շարժական ցանցի ներսում վավերականության 30 օրվա ընթացքում։ Բացի այդ, Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդները կունենան Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram, Zoom, Coursera, DuoLingo, Yandex Taxi, GG, Google maps, Yandex maps և այլ հայտնի հավելվածներից անսահմանափակ օգտվելու հնարավորություն, ինչպես նաև կստանան 6 ԳԲ գերարագ ինտերնետ և 200 SMS 30 օրվա ընթացքում օգտագործելու համար։ Նույնիսկ մարզերի բնակիչներն հատուկ իրենց համար մշակված Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանի շրջանակում ընդամենը 1700 դրամով անսպառ կօգտվեն Viber և WhatsApp հավելվածներից, ինչպես նաև անսահմանափակ կշփվեն TikTok-ում, Instagram-ում և Facebook-ում։
«Այսուհետ որևէ նշանակություն չունի, թե դուք ինչ սակագնային պլանից եք օգտվում՝ կանխավճարային, թե հետվճարային։ Ucom-ը հեղափոխություն է անում շուկայում և ուշադրություն․ այսուհետ դուք կարող եք վայելել իրական անսահմանափակ շփումը Հայաստանի ամենաարագ ցանցում։ Եկել է նոր մակարդակի փորձառության ժամանակը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հատկանշական է, որ Level Up 4700 կանխավճարային և Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլաններին միանալու դեպքում բաժանորդները ոչ միայն կստանան այդ սակագնային պլաններով նախատեսված ներառումները, այլև մինչև սեպտեմբերի 30-ը հատուկ առաջարկի շրջանակներում հնարավորություն կունենան իրենց սմարթֆոններով օգտվելու անսահմանափակ գերարագ ինտերնետից 4G+ ցանցում։

Компания Ucom представила новые пакеты голосовой услуги Level Up
Компания Ucom представила новую услугу голосовой связи: тарифные планы Level Up предоплатный и Level Up постоплатный. С новыми тарифными планами абоненты голосовой услуги Ucom получают неограниченный доступ к более чем 25 образовательным, социальным, музыкальным приложениям, а также приложениям для просмотра видео и обмена сообщениями. Кроме того, с тарифными планами Level Up 8500 и Level Up 8700 абоненты голосовой услуги Ucom смогут воспользоваться со своих смартфонов безлимитным интернетом в сети 4G +, а также получать 6000 минут для звонков во все сети Армении, а также в Арцах, США и Канаду.
«Мы проанализировали коммуникационные потребности современного человека и постарались превзойти их посредством нашего нового предложения», - отметила коммерческий директор компании Ucom Арина Арустамян.
Подключившись к тарифным планам Level Up, как предоплатным, так и постоплатным, абоненты получат самое выгодное сочетание цены и качества. В частности, подключившись к предоплатному тарифному плану Level Up 1700, абоненты получат 200 минут для звонков во все сети Армении, а также в Арцах, США и Канаду, по исчерпании которых продолжат совершать безлимитные звонки внутри мобильной сети Ucom в течение 30 дней срока действия. Кроме того, абоненты предоплатного тарифного плана Level Up 1700 получат безлимитный доступ к таким известным приложениям, как Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram, Zoom, Coursera, DuoLingo, Yandex Taxi, GG, Google maps, Yandex maps, а также получат 6 ГБ высокоскоростного интернета и 200 SMS-сообщений сроком на 30 дней. Даже жители регионов, в рамках специально разработанного для них тарифного плана Level Up 1700 Региональный всего за 1700 драмов смогут безлимитно пользоваться приложениями Viber и WhatsApp, а также безлимитно общаться в TikTok, Instagram и Facebook.
«Отныне не имеет значения, каким тарифным планом Вы пользуетесь: предоплатным или постоплатным. Ucom производит революцию на рынке и – внимание: отныне Вы сможете насладиться по-настоящему безлимитным общением в самой быстрой сети Армении. Пришло время опыта нового уровня», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Примечательно, что в случае подключения к предоплатному тарифному плану Level Up 4700 и постоплатному тарифному плану Level Up 5500 абоненты не только получат вложения, предусмотренные этими тарифными планами, но также в рамках специального предложения до 30 сентября получат возможность воспользоваться со своих смартфонов безлимитным высокоскоростным интернетом в сети 4G+.