Ucom սպասարկման կենտրոնները ժամանակավորապես չեն աշխատի
Երեկ հայտարարել էինք, որ մի շարք սպասարկման կենտրոններ կշարունակեն գործել արտակարգ գրաֆիկով, սակայն հաշվի առնելով կորոնովիրուսով վարակված քաղաքացիների թվաքանակի կտրուկ աճը, ինչպես նաև կարևորելով մեր բաժանորդների և աշխատակիցների առողջությունը` Ucom ընկերությունը որոշում է կայացրել այսօրվանից ժամանակավորապես դադարեցնել սպասարկման բոլոր սրահների աշխատանքը:
Ծառայությունների ձեռքբերումն ամբողջությամբ տեղափոխվել է առցանց հարթակ` https://shop.ucom.am/:
Վճարումները կարող եք իրականացնել uPay հավելվածի միջոցով, ինչպես նաև այլ հարթակներում` iDram,TelCell, EasyPay և այլ վճարման տերմինալներով կամ հավելվածներով, ArCa համակարգի բոլոր բանկոմատներով և հավելվածով, բանկային մի շարք հավելվածներով և այլն:
Միաժամանակ կրկին հավաստիացնում ենք, որ տեխնիկական աջակցման բոլոր բաժինները վերահսկում են ծառայությունների որակը 24/7 գրաֆիկով, որպեսզի բաժանորդներն ունենան անխափան կապ:

Ucom Service Centers Will Be Temporarily Closed
Yesterday we have announced that a set of Ucom service centers shall be operating in an emergency regime, yet today, taking into account the amount of citizens diagnosed with novel coronavirus, as well as valuing the health of our subscribers and employees, Ucom has made a decision to temporarily stop exploitation of all service centers.
Subscription to the services shall be done online via https://shop.ucom.am/.
The payments can be made via uPay mobile application, as well as via other online platforms and payment terminals, such as iDram,TelCell, EasyPay, also via all bankomats connected to ArCa system and the mobile application of ArCa, via range of other banking applications and etc.
At the same time let us reassure that all technical assistance departments are monitoring the quality of services 24/7, for the subscribers to benefit from the flawless connection.