Ucom-ն առաջարկում է ավելացնել շփման ջերմությունը` ստանալով մինչև 45 ԳԲ ինտերնետ ու մինչև 6000 րոպե
Ucom ընկերությունը Ucom Ունիվերսալ և Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային ծառայության սակագնային պլանների բաժանորդներին առաջարկում է ավելացնել շփման ջերմությունը՝ նույն ամսավճարի դիմաց ստանալով մինչև 45 ԳԲ շարժական ինտերնետ և մինչև 6000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար։
Մասնավորապես, Ունիվերսալ 2900 սակագնային պլանի բաժանորդներն այսուհետ կստանան 500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, ինչպես նաև 6 ԳԲ ինտերնետ նախկին 3 ԳԲ-ի փոխարեն։
Ունիվերսալ 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները կվայելեն շփումը մտերիմների հետ, յուրաքանչյուր ամիս ստանալով 1500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար և 15 ԳԲ շարժական ինտերնետ նախկին 10 ԳԲ փոխարեն։ Ունիվերսալ 8000 սակագնային պլանի բաժանորդները կվայելեն յուրաքանչյուր ամիս կստանան 3000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար և 30 ԳԲ շարժական ինտերնետ նախկին 20 ԳԲ փոխարեն։ Իսկ Ունիվերսալ 12500 հետվճարային սակագնային պլանի բաժանորդները կունենան 6000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար և 45 ԳԲ շարժական ինտերնետ նախկին 30 ԳԲ փոխարեն։
«Ավելին՝ Ucom Ունիվերսալի և Ունիվերսալ Պլյուսի  ներկայիս ու նոր բաժանորդները, անվճար ակտիվացնելով uMediaroom հավելվածը, կարող են դիտել 55 բազմաժանր հեռուստաալիք Ucom-ի շարժական TV-ով անգամ տանից դուրս: Շարժական TV-ն ունի 2 օրվա Catch up հնարավորություն: Իսկ ամենակարևորը՝ հեռուստացույց նայելիս ինտերնետ ներառումներից ոչ մի մեգաբայթ չի սպառվի, իսկ ներառումներն սպառելուց հետո սպառված մեգաբայթերի համար գանձում չի կատարվի», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդներն ի լրումն դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու հնարավորության կարող են օգտագործել ներառված մինչև երկու անգամ շատ րոպեները նաև դեպի Ռուսաստանի բոլոր ցանցեր զանգելու համար։

Ucom предлагает повысить градус общения, получая до 45 ГБ интернета и до 6000 минут
Компания Ucom предлагает абонентам постоплатных тарифных планов Ucom Универсал и Универсал Плюс повысить градус общения, получая до 45 ГБ мобильного интернета и до 6000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, Россию, США и Канаду за ту же ежемесячную плату.
В частности, абоненты тарифного плана Универсал 2900 отныне будут получать 500 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, а также 6 ГБ интернета вместо прежних 3 ГБ.
Абоненты тарифного плана Универсал 5500 насладятся общением с близкими, ежемесячно получая 1500 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, а также 15 ГБ мобильного интернета вместо прежних 10 ГБ. Абоненты тарифного плана Универсал 8000 каждый месяц будут получать 3000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду и 30 ГБ мобильного интернета вместо прежних 20 ГБ. А абоненты постоплатного тарифного плана Универсал 12500 будут иметь 6000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду и 45 ГБ мобильного интернета вместо прежних 30 ГБ.
«Кроме того, текущие и новые абоненты тарифного плана Ucom Универсал и Универсал Плюс при бесплатной активации приложения uMediaroom смогут просматривать 55 многожанровых телеканалов посредством мобильного телевидения от Ucom, даже находясь вне дома. Мобильное телевидение будет иметь возможность 2-дневной функции Catch up. И что самое важное, при просмотре телевизионного контента не будут использоваться мегабайты из интернет-вложений, а по исчерпании вложений сумма за использованные во время просмотра мегабайты также не будет списываться со счета абонентов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что абоненты постоплатных тарифных планов Универсал Плюс в дополнение к возможности звонить во все местные сети, Арцах, США и Канаду смогут использовать включенные минуты, объем которых увеличен до двух раз, для звонков во все сети России.