Ucom-ում գործում է «Նվիրի՛ր սմարթֆոն, որի մեջ սեր կա» գարնանային առաջարկը
Մարտի 1-ից ապրիլի 7-ը Ucom-ում գործելու է «Նվիրի՛ր սմարթֆոն, որի մեջ սեր կա» գարնանային առաջարկը։ Դրա շրջանակներում Ucom ընկերության վաճառքի և սպասարկման կենտրոններից հատուկ գնով Xiaomi Redmi Note 6 Pro կամ Samsung Galaxy J6 + սմարթֆոնները կանխիկ կամ ապառիկ տարբերակով ձեռք բերելու դեպքում Ucom Կանխավճարային ծառայության, ինչպես նաև հետվճարային Ունիվերսալ և Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր և առկա բաժանորդները կստանան 60 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա ընթացքում օգտագործելու համար։
«Բոլոր նրանք, ովքեր գարնան տոների ընթացքում նախատեսել են գեղեցիկ անակնկալ մատուցել իրենց մտերիմներին, այս առաջարկի շնորհիվ ոչ միայն սմարթֆոն կնվիրեն, այլև մեծ ծավալի շարժական ինտերնետ։ Վստահ եմ, որ Ձեր սիրելիները մեծապես կգնահատեն մշտապես կապի մեջ մնալու հնարավորությունը», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ Xiaomi Redmi Note 6 Pro սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել 99.900 դրամով, իսկ Samsung Galaxy J6 + -ը՝ 88.800 դրամով։ Բոլոր այլ սմարթֆոնների ձեռքբերման պարագայում Ucom Կանխավճարային ծառայության, ինչպես նաև հետվաճարային Ունիվերսալ և Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր և առկա բաժանորդները կստանան 20 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա ընթացքում օգտագործելու համար։

From March 1 till April 7, 2019 the spring offer named “Get Her a Smartphone with Love Inside” will be ongoing in Ucom. Within the frames of the offer, when acquiring Xiaomi Redmi Note 6 Pro or Samsung Galaxy J6 + smartphones from Ucom sales and service centers at special prices, both by cash or on credit, the new and existing subscribers of Ucom Prepaid service and Universal or Universal Plus tariff plans will receive 60 GB of mobile internet to be consumed during 6 months.
“All those, who have decided to give a nice surprise to their loved ones, will present not just a smartphone, but a huge amount of mobile internet.  I’m sure that your loved ones will appreciate the opportunity to stay in touch”, said Hayk Yesayan, the Co-Founder and Director General at Ucom.
Let us add, that Xiaomi Redmi Note 6 Pro smartphone can be purchased at the price of 99.900 drams, while Samsung Galaxy J6 + is available at 88.800 drams. In case of acquiring of all the other smartphones, the new and existing subscribers of Ucom Prepaid service and Universal or Universal Plus tariff plans will receive 20 GB of mobile internet to be consumed during 6 months.