Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել որակյալ ու մատչելի սմարթֆոն և 6 ամիս անսահմանափակ զանգել ցանցի ներսում և Ռուսաստանի ՄեգաՖոն ցանց
16/08/2017
Ucom ընկերությունը հանդես է գալիս 4G սմարթֆոն ձեռք բերելու նոր՝ աշնանային առաջարկով։ Այսօրվանից 5-դյույմանոց էկրանով fly Nimbus 10 սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել առանց պարտավորության, ընդամենը 34 900 դրամով։ Ավելին, նրանք, ովքեր ձեռք կբերեն սմարթֆոնը, 6 ամիս շարունակ անվճար կստանան 1ԳԲ ինտերնետ, ինչպես նաև Ucom և Ռուսաստանի ՄեգաՖոն ցանց անսահմանափակ զանգեր ներառող փաթեթը:
«Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են ունենալ որակյալ և մատչելի սմարթֆոն և վայելել տարածաշրջանում ամենաարագ 4G+ կապի հնարավորությունները, պետք է շտապեն Ucom վաճառքի և սպասարկման կենտրոններ և օգտվեն այս առաջարկից», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

Ucom предлагает приобрести качественный и доступный смартфон и 6 месяцев подряд безлимитно звонить внутри сети и в российскую сеть МегаФон
16/08/2017
Компания Ucom выступает с новым осенним предложением по приобретению смартфона 4G. С сегодняшнего дня смартфон fly Nimbus 10 с 5-дюймовым экраном можно будет приобрести без каких-либо обязательств, всего за 34 900 драмов. Кроме того, все те, кто приобретет этот смартфон, 6 месяцев подряд будут бесплатно получать 1ГБ интернета, а также пакет, включающий безлимитные звонки в сети Ucom и МегаФон Россия.
“Любой, кто хочет приобрести качественный и доступный смартфон, а также испробовать возможности самой быстрой сети 4G+ в регионе, должен поспешить в центры обслуживания абонентов Ucom и воспользоваться этим предложением”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.