Յուքոմը՝ սպորտի հովանավոր
Յուքոմ ընկերությունն առաջարկում է «Երևանյան ամառ 2016» եռամսյա միջոցառումների ծրագրի շրջանակներում քաղաքում փնտրել Յուքոմի սպորտային գոտիները և Ձեր սիրելի սպորտաձևերի ուղիղ հեռարձակումը դիտել ընկերության կողմից տրամադրվող լավագույն հեռուստաալիքներով: Կոմիտաս-Կասյան ճանապարհների հատվող հատվածին կից հրապարակում և Կարապի լճում տեղադրված մեծ էկրանների վրա հնարավոր կլինի դիտել UEFA EURO 2016 ֆուտբոլային ամենասպասված տոնի բացման արարողությունը, ինչպես նաև հետևել Ձեր նախընտրած թիմերի և ֆուտբոլիստների հաջողություններին:
«Թվային դարի բոլոր հնարավորություններից օգտվելիս երբեմն ժամանակ չենք գտնում իրական կյանքում շփման համար: Մենք առաջարկում ենք երևանյան զով երեկոները վայելել մտերիմների ջերմ շրջապատում և միասին հետևել սպորտային բոլոր իրադարձություններին Յուքոմի բարձրորակ հեռարձակմամբ», - ասել է ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Յուքոմի հետ հնարավոր կլինի մասնակից դառնալ ոչ միայն ֆուտբոլային տենդին, այլև վայելել ամառային Օլիմպիական խաղերն ու ամենահայտնի սպորտաձևերի գեղեցկագույն ու հաղթական պահերը, իմանալ սպորտային վերջին նորությունները, հետևել Ձեր սիրած մարզիկների ելույթներին ու ծանոթանալ սպորտային իրադարձությունների արդյունքներին:

![Ucom – спонсор спорта](https://www.ucom.am/imgs/news/1/14659052769587.jpeg)
Компания Юком в рамках программы трехмесячных мероприятий «Ереванское лето 2016» предлагает посетить спортивные зоны Юком и посмотреть прямую трансляцию Ваших любимых видов спорта на лучших каналах, предлагаемых компанией. На больших экранах, расположенных на площади в районе пересечения улиц Комитаса и Касьяна, а также у Лебединого озера, можно будет посмотреть церемонию открытия самого ожидаемого футбольного праздника UEFA EURO 2016, а также порадоваться успехам предпочитаемых Вами команд и футболистов.
«При использовании всех возможностей цифрового века, мы зачастую не находим времени для общения в реальной жизни. Поэтому мы предлагаем насладиться прохладными ереванскими вечерами в теплом окружении близких людей и вместе проследить за всеми спортивными мероприятиями благодаря высокому качеству вещания Юком», - отметил директор компании Айк Есаян.
С Юкомом можно будет не только стать участником футбольной лихорадки, но и насладиться летними Олимпийскими играми и самыми красивыми и победными моментами наиболее известных видов спорта, ознакомиться с последними новостями в спорте, проследить за выступлениями Ваших любимых спортсменов и узнать результаты спортивных состязаний.